Konkurs krajowy IDOL 2020

Rzeszów

Nominacja PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTEKI WOJEWÓDZKIEJ W RZESZOWIE do ogólnopolskiego etapu konkursu IDOL 2020 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że naszymi  staraniami wspieramy środowisko osób niewidomych i niedowidzących.

Dziękujemy za licznie oddane głosy na naszą Bibliotekę w eliminacjach wojewódzkich i ponownie prosimy o mobilizację w głosowaniu, tym razem w etapie ogólnopolskim. 

Głosować można na trzy sposoby:

  1. Oddając głos na stronie internetowej: http://idol.szansadlaniewidomych.org/
    Wystarczy kliknąć w powyższy link, wybrać swojego Idola w danej kategorii i oddać głos, a następnie potwierdzić go w otrzymanym w osobnym mailu linku.
  2. Poprzez wysyłanie głosów drogą mailową na adres idol@szansadlaniewidomych.org (podając imię i nazwisko lub nazwę kandydata).
  3. Poprzez wysyłanie głosów pocztą na adres: Fundacja Szansa dla Niewidomych, ul. Chlubna 88, 03-051 Warszawa (podając imię i nazwisko lub nazwę kandydata).

Głosowanie będzie trwać do 23 sierpnia 2020 roku.


„Konkurs Fundacji Szansa dla Niewidomych IDOL 2020. W kategorii INSTYTUCJA/PLACÓWKA KULTURY/FIRMA prosimy o głosy na PEDAGOGICZNĄ BIBLIOTEKĘ WOJEWÓDZKĄ W RZESZOWIE. Wystarczy wejść na stronę http://idol.szansadlaniewidomych.org/, wybrać swojego Idola, wpisać adres e-mail, kliknąć oddaj głos i potwierdzić link otrzymany na maila. Głosowanie jest bezpłatne. Trwa do 23 sierpnia 2020 roku. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Szansa dla Niewidomych. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas krajowej Konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND w Warszawie.”

Autor: Fundacja Szansa Dla Niewidomych i PBW