TREŚĆ GŁÓWNA

Tryb wyświetlania

Leżajsk

Opis alternatywny

Wspieranie uczniów w wyborach edukacyjno – zawodowych

Nauczyciele bibliotekarze z Sieci współpracy i samokształcenia oraz pedagodzy szkolni z powiatu leżajskiego uczestniczyli w dn. 08.11.2018 r. w warsztatach zorganizowanych przez PBW Rzeszów Filię w Leżajsku.

Leżajsk

Opis alternatywny

Psycholodzy i pedagodzy szkolni w bibliotece

Psycholodzy i pedagodzy szkolni z powiatu leżajskiego spotykają się cyklicznie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia. Spotkania odbywają się w większości w Czytelni PBW w Rzeszowie Filii w Leżajsku, gdzie biblioteka proponuje im zbiory tematycznie

Leżajsk

Opis alternatywny

IX Powiatowy Przegląd Twórczości Nauczycieli

We wtorkowe popołudnie 2.10.2018r. w przepięknej scenerii Dworku Starościńskich nauczyciele, nauczyciele emerytowani oraz pracownicy placówek edukacyjnych, z powiatu leżajskiego już po raz dziewiąty spotkali się na uroczystym wernisażu Powiatowego

Leżajsk

Opis alternatywny

Igłą i Nitką

W dn. 15.03.2018 r. w leżajskiej Filii PBW w Rzeszowie odbył się uroczysty wernisaż wystawy prac pani Agaty Ładak pt. „ Igłą i nitką”. Pani Agata na co dzień pracuje w sklepie PSS Społem w Leżajsku. Czas wolny poświęca wyszywaniu.

Leżajsk

Opis alternatywny

Konferencja „Terapeutyczne funkcje książki”

W dniu 23.01.2018 roku w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się konferencja dla nauczycieli bibliotekarzy i pedagogów z placówek kształcenia specjalnego i ogólnego wszystkich typów szkół pt. „Terapeutyczne funkcje książki”.