Dane teleadresowe

Kontakt

PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W RZESZOWIE

  • Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie
35-074 Rzeszów, ul. Gałęzowskiego 4
tel. 17 853 62 23 (sekretariat)
e-mail: rzeszow@pbw.org.pl

Dyrektor: Beata Michałuszko
e-mail: Beata.Michaluszko@pbw.org.pl

  • Wydział Udostępniania Zbiorów Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie

Kierownik: Beata Bałchan
e-mail: Beata.Balchan@pbw.org.pl
tel. 17 853 62 23 w. 25

Wypożyczalnia Książek, Czytelnia Książek i Informatorium Bibliograficzne
35-074 Rzeszów, ul. Gałęzowskiego 4
tel. 17 862 04 73
e-mail: wyprz@pbw.org.pl

Prolongaty - tel. 17 862 04 73


Wypożyczenia Międzybiblioteczne

e-mail: wypmbrz@pbw.org.pl

Czytelnia Czasopism i Zbiorów Chronionych
35-959 Rzeszów, ul. Pigonia 8
e-mail: czytrz@pbw.org.pl

  • Wydział Gromadzenia, Opracowania Zbiorów i Informatorium Bibliograficzne Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie

35-074 Rzeszów, ul. Gałęzowskiego 4
tel. 17 853 62 23

Kierownik: Marta Gębarowska
e-mail: Marta.Gebarowska@pbw.org.pl
tel. 17 853 62 23 w. 25

  • Biuro Informatyki

35-036 Rzeszów, ul. Niedzielskiego 2
tel. 17 854 05 09
e-mail: boisb@pbw.org.pl

Kierownik: Seweryn Kolano
e-mail: Seweryn.Kolano@pbw.org.pl

  • Inspektor Ochrony Danych

Karol Batorski
e-mail: iodrw@pbw.org.pl


FILIE PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTEKI WOJEWÓDZKIEJ

    • Filia w Kolbuszowej
      36-100 Kolbuszowa, ul. Jana Pawła II 8
      tel. 17 227 18 80
      e-mail: kolbuszowa@pbw.org.pl

      Kierownik: Anna Bryk
      e-mail: Anna.Bryk@pbw.org.pl

    • Filia w Leżajsku
      37-300 Leżajsk, ul. Mickiewicza 79
      tel.  17 242 83 52
      e-mail: lezajsk@pbw.org.pl

      Kierownik: Anna Majkut
      e-mail: Anna.Majkut@pbw.org.pl

    • Filia w Łańcucie
      37-100 Łańcut, ul. Danielewicza 8
      tel. 17 225 27 00
      e-mail: lancut@pbw.org.pl

      Kierownik: Danuta Kolek
      e-mail: Danuta.Kolek@pbw.org.pl

    • Filia w Mielcu
      39-300 Mielec, ul. Wyspiańskiego 6
      tel. 17 586 21 78
      e-mail: mielec@pbw.org.pl

      Kierownik: Józefa Krasoń
      e-mail: Jozefa.Krason@pbw.org.pl

    • Filia w Sędziszowie Młp
      39-120 Sędziszów Młp., ul. Fabryczna 4
      tel. 17 221 81 20
      e-mail: sedziszow@pbw.org.pl

      Kierownik: Krystyna Kozdroń 
      e-mail: Krystyna.Kozdron@pbw.org.pl

    • Filia w Strzyżowie
      tel. 17 276 14 84
      38-100 Strzyżów, ul. Parkowa 7
      e-mail: strzyzow@pbw.org.pl

      Kierownik: Magdalena Markowska
      e-mail: Magdalena.Markowska@pbw.org.pl

Autor: PBW