Dane teleadresowe

Kontakt

PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA W RZESZOWIE

  • Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie

35-074 Rzeszów, ul. Gałęzowskiego 4
tel. (17) 853-62-23 (sekretariat)
e-mail : rzeszow@pbw.org.pl

dyrektor: Beata Michałuszko
e-mail: Beata.Michaluszko@pbw.org.pl

  • Wypożyczalnia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie

35-074 Rzeszów, ul. Gałęzowskiego 4
tel. (17) 862-04-73

Prolongaty - tel. (17) 862-04-73

kierownik: Jolanta Krzosa
e-mail: Jolanta.Krzosa@pbw.org.pl

Wypożyczalnia Książek
tel. (17) 862-04-73
e-mail: wyprz@pbw.org.pl

Wypożyczalnia Audiowizualna
tel. (17) 862-04-73 wewn. 31
e-mail: wypaudrz@pbw.org.pl

Wypożyczenia Międzybiblioteczne
e-mail: wypmbrz@pbw.org.pl

  • Czytelnia i Informatorium Bibliograficzne PBW Rzeszów

35-010 Rzeszów, ul. Towarnickiego 3
tel. (17) 853-34-42
email: czytrz@pbw.org.pl

kierownik: Renata Kozłowska
e-mail: Renata.Kozlowska@pbw.org.pl

  • Gromadzenie i Opracowanie Zbiorów PBW Rzeszów

35-074 Rzeszów, ul. Gałęzowskiego 4
tel. (17) 853-62-23

kierownik: Renata Bąk
e-mail: Renata.Bak@pbw.org.pl

  • Biuro Obsługi Informatycznej Systemu Bibliotecznego

35-036 Rzeszów, ul. Niedzielskiego 2
tel. (17) 854-05-09
e-mail: boisb@pbw.org.pl

kierownik: Seweryn Kolano
e-mail: Seweryn.Kolano@pbw.org.pl

  • Inspektor Ochrony Danych

Karol Batorski
e-mail: iodrw@pbw.org.pl


FILIE PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTEKI WOJEWÓDZKIEJ

    • Filia w Kolbuszowej
      36-100 Kolbuszowa, ul. Jana Pawła II 8
      tel. (17) 227-18-80
      e-mail: kolbuszowa@pbw.org.pl

      kierownik: Anna Bryk
      e-mail: Anna.Bryk@pbw.org.pl

    • Filia w Leżajsku
      37-300 Leżajsk, ul. Mickiewicza 79
      tel. (17) 242-83-52
      e-mail: lezajsk@pbw.org.pl

      kierownik: Halina Szeliga
      e-mail: Halina.Szeliga@pbw.org.pl

    • Filia w Łańcucie
      37-100 Łańcut, ul. Danielewicza 8
      tel. (17) 225-27-00
      e-mail: lancut@pbw.org.pl

      kierownik: Danuta Kolek
      e-mail: Danuta.Kolek@pbw.org.pl

    • Filia w Mielcu
      39-300 Mielec, ul. Wyspiańskiego 6
      tel. (17) 586-21-78
      e-mail: mielec@pbw.org.pl

      kierownik: Józefa Krasoń
      e-mail: Jozefa.Krason@pbw.org.pl

    • Filia w Sędziszowie Młp
      39-120 Sędziszów Młp., ul. Fabryczna 4
      tel. (17) 221-81-20
      e-mail: sedziszow@pbw.org.pl

      kierownik: Krystyna Kozdroń 
      e-mail: Krystyna.Kozdron@pbw.org.pl

    • Filia w Strzyżowie
      38-100 Strzyżów, ul. Mickiewicza 11
      tel. (17) 276-14-84
      e-mail: strzyzow@pbw.org.pl

      kierownik: Magdalena Markowska
      e-mail: Magdalena.Markowska@pbw.org.pl

Autor: PBW